Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 12

В Аргентині знайшли яйця з ембріонами динозаврів

Пастух з аргентинської провінції натрапив на яйця динозаврів, що на диво добре збереглися.
Відкриття було зроблено в провінції Неукен на півдні Аргентини, де розташований так званий лагерштетт, особливий тип поховання скам\'янілостей крейдяного періоду, пише National Geographic.
70-80 млн років тому тут були болота, а потім вулканічна лава законсервувала зразки флори і фауни в безкисневому середовищі з мінімальною кількістю бактерій. Вчені неодноразово знаходили тут яйця різних викопних тварин, але ступінь їх збереження не завжди дозволяла продовжувати їх вивчення.
А ось у знахідці, яку зробив місцевий пастух, виявили ембріони динозаврів. Вчені розповіли, що їм вже вдалося зробити аналіз ембріональної шкіри і зубів давніх тварин. Востаннє яйця, які настільки ж добре збереглися, були виявлені тут в 1997 році.
У цьому районі люди часто знаходять гніздадинозаврів, а також останки тварин, які їх розоряли: з часом вулканічний шар руйнується, оголюючи приховані під ним свідчення минулого. На основі наявного матеріалу може бути створено палеонтологічний парк, який привабить туристів, а також дозволить зберегти цю зону для наступних поколінь.
У грудні 2016 року НВ повідомляло, що китайський палеонтолог Чінг Ліда купив на ринку недалеко від кордону з Китаєм шматок бурштину, в якому знаходився хвіст динозавра з пір\'ям. Таким чином, вперше в історії вчені знайшли муміфіковану частину скелета динозавра.
nv
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=119471
Оценка: - | -;
Просмотров: 104 раз(а); 11:11 18/04/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Вице-президент США пригрозил Северной Корее РФ потеряла $1,5 млрд на "помидорной войне" >>


Страница сгенерирована за 0.078 сек..