Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Таємно і без подробиць - ЗМІ Сербії про зустріч Суркова і Волкера

Борис Варґа
BBC Україна, Балкани
Сербські ЗМІ аналізують обставини переговорів спецпредставника Держдепартаменту США Курта Волкера і помічника російського президента Владислава Суркова щодо перемир\'я на сході Україні.
Переговори пройшли в суботу в Белграді і завершилися без будь-яких заяв для ЗМІ чи прес-конференцій.
Єдиний коментар про зустріч Волкера та Суркова для національного телебачення (Радіо-телебачення Сербії) надав міністр закордонних справ Сербії Івіця Дачич.
Роль Сербії зросла?
Голова сербської дипломатії сказав, що ця зустріч - "показник зміни та покращення зовнішньополітичних позицій Сербії".
Радіо-телебачення Сербії лише нагадало, що сторони зустрілися "з метою домовитися для пришвидшення реалізації Мінських мирних угод та відновлення територіальної цілісності України".
Газета Новости, що перебуває у власності держави, цитуючи власні не названі джерела, пише, що "на переговорах здійснено позитивний крок на шляху вирішення проблеми Донбасу, а представники двох великих держав з\'ясували, що в майбутньому можна розраховувати на швидше та ефективніше врегулювання конфлікту в Україні".
Водночас обґрунтувань такого оптимізму видання не наводить.
"Про Україну, без України"
Приватне регіональне телебачення N1, партнером якого є американська мережа CNN, повідомляє, що зустріч Волкера та Суркова у Белграді відбулася "в таємному місці, без оприлюднення деталей і без розкладу" для мас-медіа.
Телебачення N1 запитує, чому для місця зустрічі обрано власне Белград і чи Сербія є "нейтральною" зоною для чутливих переговорів? Автора матеріалу також цікавить, "чому на переговорах про Україну не було українських представників".
Посол України у Сербії Олександр Александрович у коментарі для N1 пояснює, що "завжди, коли, наприклад, Німеччина, Франція або США, тобто їхні представники розмовляють з російською стороною, завжди про це ми (Україна. - Ред.) пізніше отримуємо повну інформацію від наших західних партнерів.
Головний принцип такий, що нічого не може бути вирішено про Україну без України. Вони (Волкер і Сурков. - Ред.) тут зустрілися для того, щоб Україна знову отримала контроль над своєю територією до українсько-російського кордону".
І приватне телебачення O2, колишнє Б92, підкреслює, що зустріч Волкера та Суркова відбулася зовсім без ЗМІ і без подробіць про результати переговорів.
Єлена Міліч із Центру євроатлантичних студій сказала в коментарі для О2, що переговори відбуваються у Белграді, тому що помічникПутіна потрапив під санкції Брюсселя, а представник адміністрації Трампа не хоче їздити в Росію.
Джерело: bbc.com
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=123596
Оценка: - | -;
Просмотров: 85 раз(а); 15:13 09/10/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Трамп визначився із пріоритетами міграційної політики Президент Чехии предложил узаконить аннексию Крыма >>


Страница сгенерирована за 0.058 сек..