Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Трамп визначився із пріоритетами міграційної політики

Президент США Дональд Трамп скерував у Конгрес список пріоритетів Білого дому у сфері імміграції
Вимоги включають радикальний перегляд системи видачі дозволів на проживання (грін-карт), прийняття на роботу 10 тисяч додаткових співробітників імміграційної служби і будівництво обіцяної Трампом стіни на південному кордоні країни, передає zakyiv.com з посиланням на Depo.ua .
Білий дім, зокрема, вимагає, щоб отримувати грін-карти на підставі родинних зв\'язків могли тільки дружини і неповнолітні діти американських громадян і власників посвідки на проживання. Крім того, він наполягає на створенні імміграційної системи, заснованої на балах. Білий дім також заявив, що хоче збільшити збори на прикордонних переходах, спростити депортацію членів банд і дітей без супроводу і переглянути систему надання притулку. Крім того, він вимагає нових заходів боротьби з "містами-притулками", які не діляться інформацією з федеральною імміграційною службою.
Демократи рішуче виступають проти багатьох вимог, викладених у списку адміністрації. У спільній заяві лідер демократів у Палаті представників Ненсі Пелосі і її колега в Сенаті Чак Шумер відзначили, що вимоги далеко за рамки розумних.
Представники адміністрації Трампа говорять, що президент наполягатиме на схвалення цих вимог в обмін на підтримку законопроекту про продовження Програми відкладеної дії для прибулих у США дітей. Програма, запроваджена за часів президента Барака Обами, захистила сотні тисяч молодих людей від депортації і дозволила їм легально продовжувати роботу у США. У вересні Трамп оголосив про поступове згортання програми, але дав Конгресу шість місяців на розробку законодавчого рішення для виправлення ситуації.
Конгресмен-демократ Хоакін Кастро звинуватив адміністрацію у спробах "використовувати "мрійників" як важіль впливу на переговорах для досягнення цілей адміністрації з депортацій і затримань". "Конгрес повинен відкинути цей збочений список політичних побажань, спрямований проти іммігрантів, - сказав він. - Іммігранти - це люди. Ми повинні виробляти політику, в рамках якої з ними будуть поводитися як з людьми".
Нагадаємо, 30 червня у США набули чинності обмеження на в\'їзд для жителів шести переважно мусульманських країн, а також припинення прийому біженців.
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=123595
Оценка: - | -;
Просмотров: 78 раз(а); 15:08 09/10/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< У Нідерландах сформували урядову коаліцію після 208 днів переговорів Таємно і без подробиць - ЗМІ Сербії про зустріч Суркова і Волкера >>


Страница сгенерирована за 0.132 сек..