Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Німеччина на півроку подовжує контроль на своїх внутрішніх кордонах

Контроль подовжений на кордоні між ФРН та Австрією, а також на авіарейсах, які прибувають з Греції, повідомив міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр.
Уряд Німеччини подовжив контроль на своїх державних кордонах ще на шість місяців, повідомив у четвер, 12 жовтня, міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр (Thomas de Maizière). Контроль буде продовжений на кордоні між Баварією та Австрією, а також на авіарейсах, які прибувають до Німеччини з Греції.
Обґрунтовуючи необхідність продовження контролю на кордонах, який був запроваджений ФРН та низкою іншихкраїн ЄС, де Мезьєр нагадав про серію терористичних нападів, які стались у Німеччині та Європі. "Продовжується спостерігатись недостатній захист зовнішніх кордонів ЄС, а також значний рівень нелегальної міграції всередині Шенгенського простору", - зауважив глава МВС ФРН, інформує dpa.
Де Мезьєрнаголосив, що завданням його міністерства є відповідне реагування на подібну ситуацію, тому і було ухвалено рішення продовжити контроль на кордонах. Він повідомив, що це рішення попередньо обговорювалось з країнами, які воно зачіпає, також було поінформовано відповідні органи Євросоюзу.
Нагадаємо, у вересні 2015 року Німеччина тимчасово запровадила контроль на кордоні між Баварією та Австрією через масовий наплив біженців. Згодом цей режим був кілька разів продовжений.
Джерело: DW
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=123691
Оценка: - | -;
Просмотров: 66 раз(а); 12:40 12/10/2017

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Россия угрожает выслать 150 американских дипломатов РФ предъявила обвинение украинским пограничникам >>


Страница сгенерирована за 0.06 сек..