Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 13

Петер Альтмаєр: У відносинах з Москвою потрібен прагматизм

Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр в інтерв\'ю DW розповів про перспективи розвитку відносин з Москвою і Вашингтоном та про проблеми німецького бізнесу в РФ у зв\'язку з санкціями.
Під час візиту до Москви міністр економіки ФРН Петер Альтмаєр (Peter Altmaier)у розмові з DW розповів про можливості співпраці Німеччини та Росії та про те, як впливають на німецький бізнес у РФ санкції.
DW: Пане міністре, сьогодні ви зустрічалися з представниками німецького бізнесу, які скаржаться на те, що тут, в Росії, через санкції вони не отримують такий прибуток, який могли б, і закликають до поступового скасування санкцій. Чи можете ви що-небудь зробити у цьому напрямку?
Петер Альтмаєр: Мені було важливо поговорити з представниками німецької економіки. Багато як середніх, так і великих компаній працюють у Росії, створюють робочі місця, роблять тут хороший бізнес. Від нас залежить, як захистити їх від негативного впливу нових американських санкцій щодо Росії. З цього питання переговори йдуть у двох напрямках. По-перше, з американським урядом - з метою у певних випадках відтермінувати запровадження санкцій і домогтися винятків. По-друге, з російським урядом - щоб переконатись, що російські контрсанкції не ускладнять ситуацію для німецького бізнесу.
Ви кажете, що хочете посилити економічне співробітництво у сферах, яких санкції не торкаються. Що ви маєте на увазі?
Як міністр економіки я відчуваю відповідальність за успішну роботу німецьких підприємців за кордоном. Це сприяє і зміцненню робочих місць у самій Німеччині. І зараз йдеться про те, як відкрити нові можливості для співпраці: у галузі середнього бізнесу, який в Росії розвинений значно менше, ніж в Німеччині, у галузі дуального навчання, у сфері екології та енергетики, щодопілотних проектів. Є дуже багато сфер, яких санкції не торкаються, тому ми повинні використовувати цей шанс.
Запровадження санкцій має політичні причини, і питання їхньої наявності вирішують не міністри обох країн, а Брюссель і Вашингтон. Однак поза цим рівнем ми можемо зробити дуже багато і сьогодні ми це обговорили. Ми домовилися про те, що у червні відбудеться засідання стратегічних робочих груп німецького міністерства економіки і російських партнерів. І на всіх рівнях ми просуватимемо ці проекти.
Крім того, ми обговорили з російськими партнерами питання зменшення бюрократичних процедур, а також забезпечення правових гарантій німецьким бізнесменам.
Німеччина і Росія мають намір залишатися учасниками атомної угоди з Іраном. США - ні. Наскільки дієздатний в цьому питанні Захід без цієї провідної держави?
Захід в особі Європейського Союзу показав і показує себе здатним додій щодо української кризи. Ми (з США - Ред.) маємо відмінності у позиціях щодо мит на сталь і алюміній, щодо угоди з Іраном, тож це необхідно обговорювати з американськими друзями. США та Європа мають спільні цінності, багато десятиліть дуже успішної співпраці. Я поділяю точку зору, що нас з американцями більше об\'єднує, ніж роз\'єднує, абсолютно незалежно від того, хто керує у тій чи іншій європейській країні або в США. Ми повинні намагатися зберегти цю співпрацю і у важкі часи.
Через кілька днів канцлерка Анґела Меркель зустрінеться з російським президентом Володимиром Путіним. Що можна буде назвати успіхом цього візиту?
Під час цього візиту ми повинні чесно і відкрито обговорити наявні проблеми. Нам потрібно уявити, як можна вирішити ці проблеми. Ми хочемо відновити нормальні взаємини, наскільки це можливо у нинішніх політичних умовах. Це скромна, але правильна ставка, оскільки тільки прагматичними діями ми можемо домогтися прогресу.
DW
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=128625
Оценка: - | -;
Просмотров: 162 раз(а); 12:25 16/05/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< У коаліційній угоді в Італії є пункт про скасування санкцій проти РФ, – ЗМІ У Європарламенті проголосували за надання макрофінансової допомоги Україні >>


Страница сгенерирована за 0.48 сек..