Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 13

У Європарламенті проголосували за надання макрофінансової допомоги Україні

При цьому в ході голосування були внесені поправки В Європейському парламенті проголосували за надання макрофінансової допомоги Україні.
Про це в Twitter повідомив кореспондент Радіо Свобода у Брюсселі Рікард Йозвяк.
"Комітет у закордонних справах Європарламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги для України, але додав поправку, згідно з якою "склад Центральної виборчої комісії України відображає політичний баланс, представляє усі політичні сили, особливо ті, які представлені в Раді", - повідомив він.
Так, Європейський союз надасть макрофінансову допомогу Україні на загальну суму до 1 млрд євро, які будуть надані у вигляді середньострокових і довгострокових кредитів, говориться на сайті Європарламенту.
Допомогу планується виплачувати у двох траншах.
Очікується, що перший транш буде виплачений у другій половині 2018 року, а другий - в першій половині 2019. the EP\'s foreign affairs committee voted in favour of a new MFA for #Ukraine but added the amendment that "the composition of the Central Election Commission of Ukraine reflects a political balance representing all relevant political forces, notably those represented inthe Rada" — Rikard Jozwiak (@RikardJozwiak) May 16, 2018
Нагадаємо, раніше Україна і Європейський союз обговорювали умови виділення першого траншу четвертої програми макрофінансової допомоги, зокрема сторони обговорювали питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу допомоги. Підкреслювалося, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки і будуть спрямовані на зміцнення фінансової та економічної стабільності, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ.
Джерело: РБК-Україна
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=128626
Оценка: - | -;
Просмотров: 160 раз(а); 14:14 16/05/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Петер Альтмаєр: У відносинах з Москвою потрібен прагматизм Украина в Швеции представит обновленный план реформ >>


Страница сгенерирована за 0.044 сек..