Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 13

У Росії відкрили кримінальну справу проти 15 суддів Конституційного суду України

Слідчий комітет Росії повідомив про порушення кримінальної справи стосовно 15 суддів Конституційного суду України за невизнання анексії Криму. У РФ Конституційний суд України звинувачують у дискримінації прав народу на самовизначення.
Про це повідомляє прес-центр Слідчогокомітету Російської Федерації.
У березні 2014 року було ухвалено Декларацію про незалежність Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, і проведено референдум. За його підсумками Республіка Крим увійшли до складу РФ. Цей договір визнаний Конституційним судом Росії. Втім, практично відразуж після цього судді Конституційного суду України прийняли рішення про визнання декларації про незалежність Криму такою, що не відповідає Конституції України,
– йдеться у повідомленні.
Російські слідчі вважають, що "подібним рішенням, яке носить дискримінаційний характер, був порушений основоположний принцип міжнародного гуманітарного права". Йдеться про право народу на самовизначення. В силу цього права всі народи вільно встановлюють свій політичний статус і вільно забезпечують свій економічний, соціальний і культурний розвиток.
Тому у російському відомстві зазначили, що з урахуванням положень чинного законодавства іноземні громадяни, які вчинили злочин щодо російських громадян, підпадають під кримінальну відповідальність за російським Кримінальним кодексом.
Слідчий комітет РФ подав список із 15 українських суддів КСУ, проти яких розпочали кримінальну справу. Це: Юрій Баулін, Василь Бринцев, Сергій Вдовиченко, Михайло Гультай, Михайло Запорожець, Олександр Литвинов, Микола Мельник, Сергій Сас, Олег Сергейчук, Ігор Слиденко, Петро Стецюк, Олександр Тупицький, Наталя Шаптала, Станіслав Шевчук і Віктор Шишкін.
Усіх їх у Росії підозрюють в порушенні рівності прав і свобод людини і громадянина.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=128633
Оценка: - | -;
Просмотров: 21 раз(а); 13:14 17/05/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Украина в Швеции представит обновленный план реформ ЄС запустив процедуру блокування санкцій США щодо Ірану >>


Страница сгенерирована за 0.127 сек..