Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Путін заявив, що Росія - миролюбна держав і не має агресивних планів

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росії немає агресивних планів, а зовнішня політика спрямована на творче співробітництво з усіма країнами.
Про це Путін сказав під час польового огляду військ на полігоні "Цугол", де проходили маневри "Восток-2018", пише Interfax.ru.
"Росія - миролюбна держава. У нас немає, і не може бути агресивних планів. Наша зовнішня політика спрямована на творче співробітництво з усіма країнами, які в цьому зацікавлені", - заявив Путін.
Також він подякував військовослужбовцям Монголії і Китаю, які взяли участь у навчаннях, а також близько 90 спостерігачам, які прибули в Забайкалля з 57 країн зі всього світу.
"Наш борг перед Росією - звертаюся зараз до російських військовослужбовців - наш обов\'язок перед країною та батьківщиною в тому, щоб бути готовими відстояти суверенітет, безпеку і національні інтереси нашої країни. А якщо знадобиться - підтримати союзників", - додав він.
Нагадаємо, у своїх мемуарах Олланд заявив, що Путін погрожував Порошенку "розчавити" українську армію на переговорах у Мінську.
Крім того, раніше президент Трамп застеріг Сирію та її союзників - Росії та Ірану, від проведення атак на провінцію Ідліб. Через лічені години після повідомлення в Twitter, російські літаки завдали ударів по цілях на заході Ідліб.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=130674
Оценка: - | -;
Просмотров: 50 раз(а); 10:44 13/09/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Нью-йоркці отримали третій варіант гендерного позначення у свідоцтві про народження Американцям офіційно заборонили їсти котів та собак >>


Страница сгенерирована за 0.037 сек..