Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Цукерберг розповів про готовність Facebook протистояти втручанню у вибори

Facebook напередодні виборів у США є більш пристосований протидії можливому втручанню в вибори і інформаційним атакам, ніж на перзидентських виборах 2016 році.
Про це 13 вересня розповів Марк Цукерберг у своєму блозі.
"У 2016 році наші системи безпеки були спрямовані проти традиційних кібератак, таких як фішинг, хакерська діяльність і шкідливі програми. Ми виявили ці загрози і повідомили уряд, а також усіх, хто постраждав. Чого ми не врахували, так це скоординованих дій з-за кордону за рахунок мережі підставних акаунтів, що поширюють розбрат і дезінформацію", – написав Цукерберг.
6 листопада 2018 року в США відбудуться проміжні вибори, на яких буде повністю переобрано склад Палати представників Конгресу США, а також будуть обрані 25 з 100 американських сенаторів. Тоді ж відбудуться вибори губернаторів у 39 штатах.
Нагадаємо, 21 серпня Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через її вороже кібервтручання. Окрім того, 27 серпня набрав чинності ще один пакет санкцій Сполучених Штатів Америки проти Росії. Так, Держдеп перестане видавати ліцензії на експорт зброї та продукції подвійного призначення до Росії, за винятком експорту в космічнійгалузі та у сфері цивільної авіації. Москву позбавлено будь-яких кредитів, кредитних гарантій та іншої фінансової підтримки з боку Америки.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=130701
Оценка: - | -;
Просмотров: 49 раз(а); 11:44 14/09/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< На Фарерских островах убили сотни дельфинов По пути Венесуэлы: в РФ глава ВТБ предлагает полностью отказаться от доллара >>


Страница сгенерирована за 0.55 сек..