Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Путін закликав країни не зволікати і ввести всі санкції проти Росії

Президент РФ Володимир Путін заявив, що введення в дію всіх запланованих Заходом санкцій розв\'яже російській владі руки для захисту своїх національних інтересів.
Президент Росії Володимир Путін уважає, що антиросійські санкції шкодять насамперед тим, хто їх уводить, і закликав усі країни, які бажають увести санкції проти РФ, негайно здійснити свої плани. Про це Путін заявив на міжнародному форумі "Российская энергетическая неделя", пише РБК. "Це розв\'язало б нам руки для захисту своїх національних інтересів такими засобами, які ми вважаємо найефективнішими для нас", – зазначив російський президент. Путін підкреслив, що Кремль ніколи не підтримає "незаконних санкцій, які вводять в обхід Організації Об\'єднаних Націй", а санкційна політика США підриває довіру до долара як світової резервної валюти. Із 2014 року США ввели стосовно Росії кілька пакетів санкцій: через окупацію Криму, агресію на Донбасі і втручання у президентські вибори в Америці у 2016 році. Пакети обмежувальних заходів торкнулися фізичних і юридичних осіб РФ, пов\'язаних, на думку США, із незаконною діяльністю, а також енергетичних проектів та оборонного сектору. У 2017 році Сенат і Палата представників США ухвалили закон "Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій" (CAATSA), який, серед іншого, позбавляє американського президента права скасовувати санкції без дозволу Конгресу. Зараз на розгляді Конгресу є законопроект про захист американської безпеки від кремлівської агресії (DASKAA). Якщо його ухвалять, США можуть обмежити доларові розрахунки російських банків, заборонити операції з новим російським держборгом, а також зайнятися оцінюванням активів і джерел доходу Путіна та членів його сім\'ї.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=131157
Оценка: - | -;
Просмотров: 73 раз(а); 12:59 04/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< У столиці Угорщини розпочався місячник, присвячений Україні Дорогая нефть ударила по Индии: стране грозит кризис >>


Страница сгенерирована за 0.049 сек..