Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Світовий конгрес українців закликав ПАРЄ не знімати обмеження з російської делегації

Проект резолюції, який 20 вересня схвалив Комітет з правил процедури Парламентської асамблеї Ради Європи, фактично знімає всі обмежувальні заходи з російської сторони
Світовий конгрес українців (СКУ) закликав членів ПАРЄ відхилити проект резолюції, якою фактично знімаються обмежувальні заходи щодо делегації Росії в цій організації.
У заяві, оприлюдненій 3 жовтня, СКУ наголошує, що Комітет з правил процедури ПАРЄ 20 вересня схвалив і таким чином виніс на розгляд пленарної асамблеї проект резолюції щодо процесу прийняття рішень стосовно повноважень та голосування.
У заяві зазначається, що “запропоновані зміни зроблять ще складнішим процес забезпечення дисципліни на більші за кількістю делегації ПАРЄ за їхні неприйнятні дії. Крім цього, запропоновані зміни припадають на той час, коли ПАРЄ буде розглядати питання, чи дозволити Російській Федерації відзискати всі свої права при повному кричущому недотриманні всіх резолюцій ПАРЄ, які закликають Російську Федерацію деокупувати Крим та припинити збройну агресію проти України”.
Тому Світовий конгрес українців звернувся до членів організації із закликом відхилити відповідний проект резолюції.
“Світовий конгрес українців закликає членів ПАРЄ відхилити проект резолюції стосовно повноважень та голосування під час пленарного засідання, що заплановане на 9 жовтня у Страсбурзі (Франція), та таким чином запевнити, що ПАРЄ зберігає виправдані засоби для здійснення тиску з метою виконання своїми членами її резолюцій”, – сказав президент СКУ Євген Чолій.
Нагадаємо, Верховна Рада офіційно виступила проти повернення російської делегації до ПАРЄ. Відповідну заяву підтримали 242 народні депутати.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=131154
Оценка: - | -;
Просмотров: 63 раз(а); 12:53 04/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Вибух на хімічному заводі у Бельгії: місто Хульст накрило токсичною хмарою У столиці Угорщини розпочався місячник, присвячений Україні >>


Страница сгенерирована за 0.044 сек..