Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

На виборах президента у Бразилії лідирує ультраправий кандидат Болсонару

Жаір Болсонару набирає у першому турі президентських виборів у Бразилії 46,1 відсотка голосів, у його найближчого конкурента Фернандо Хаддада - 29,2 відсотка. Вони позмагаються у другому турі 28 жовтня.
Ультраправий кандидат Жаір Болсонару лідирує в першому турі президентських виборів в Бразилії, що відбулися у неділю, 7 жовтня. За попередніми підсумками опрацювання майже всіх бюлетенів, він набирає 46,1 відсотка голосів виборців. Його найближчий суперник, кандидат від лівої Робітничої партії Фернандо Хаддад - 29,2 відсотка. Якщо жоден з кандидатів у першомутурі виборів не набирає 50 відсотків голосів плюс один, то переможця обирають у другому турі, який запланований на 28 жовтня.
Болсонару заявив, що були "проблеми" з електронними виборчими скриньками, інакше він вже був би обраний президентом, передає агенція AFP. Тепер він вимагатиме "рішення" від Вищого виборчого суду. Його прихильники ввечері зібрались перед будівлею суду, вигукуючи "Шахрайство, шахрайство, шахрайство!"
Своєю чергою Фернандо Хаддад, який став кандидатом в президенти лише місяць тому, оскільки лідера Робітничої партії Луїса Інасіу Лулу да Сілву відмовилися зареєструвати, заявив, що демократія опинилася в небезпеці. Він закликав бразильців згуртуватися, щоб він зміг виграти у другому турі.
Колишній військовий Жаір Болсонару, якого називають бразильським "Дональдом Трампом", відомий своїми крайніми правими поглядами. Він позиціонує себе як антисистемний протестний кандидат, використовує гомофобну та расистську передвиборну риторику, а також виступає за повернення смертної кари. Проведені раніше соціологічні опитування свідчили про те, що у Болсонару хороші шанси на перемогу в першому турі, але в другому турі він може програти.
Вибори у Бразилії проходять на тлі найгіршої рецесії в історії країни, яка призвела до скорочення економіки на сім відсотків у 2015-2016 роках, а також корупційного скандалу довколо нафтового гіганта Petrobras і колишніх бразильських урядовців.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=131190
Оценка: - | -;
Просмотров: 89 раз(а); 09:44 08/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Франция разыскивает пропавшего президента Интерпола У Німеччині взялися за активне будівництво "Північного потоку-2" >>


Страница сгенерирована за 0.046 сек..