Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

РФ і Нідерланди, не афішуючи, обговорили справу MH17

Представники РФ і Нідерландів провели переговори стосовно відповідальності за катастрофу MH17.
Про це повідомив De Telegraaf прес-секретар міністерства закордонних справ Нідерландів.
У МЗС Нідерландів повідомили, що прийняли пропозицію РФ долучитися до обговорення розслідування катастрофи і здійснили контакти, про можливість яких на саміті ООН в Нью-Йорку минулого місяця заявив міністр закордонних справ Стеф Блок.
"Тому що ми не хочемо нашкодити процесу, ми можемо відповісти на кожний дипломатичний крок", - пояснили в МЗС Нідерландів.
Перед цим російське зовнішньополітичне відомство зробило заяву про те, що Москва "готова обговорити з Нідерландами та Австралією весь комплекс проблем, пов\'язаних із розслідуванням у справі MH17, частково з метою професійного висвітлення відповідальності України".
24 травня міжнародна Спільна слідча група з розслідування катастрофи МН17 оголосила, що малайзійський "Боїнг" був збитий зенітно-ракетним комплексом "Бук" з 53-ї бригади ППО ЗС РФ, що базується в російському місті Курськ.
У результаті Австралія та Нідерланди сказали, що Росія несе відповідальність за збиття пасажирського літака. Москва відкидає причетність до катастрофи.
4 жовтня міністр оборони Нідерландів Анк Бейлевелд заявила, що четверо співробітників ГРУ РФ намагалися отримати дані міжнародного слідства у справі катастрофи малайзійського "Боїнга" на сході України, за що їх вислали з Нідерландів.
Катастрофа літака Boeing-777 рейсу MH17 забрала життя 283 пасажирів та 15 членів екіпажу, зокрема 80 дітей. Найбільше серед загиблих було громадян Нідерландів, Малайзії та Австралії.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=131248
Оценка: - | -;
Просмотров: 64 раз(а); 10:54 11/10/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Глава КНДР пригласил Папу Римского в Пхеньян Без Європейського союзу світ розвалиться - Могеріні >>


Страница сгенерирована за 0.031 сек..