Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

МІ-5 слідкуватимуть за кожним кроком російських дипломатів, – ЗМІ

Контррозвідка Великої Британії МІ-5 закликала співробітників спецслужб і військовослужбовців відстежувати і повідомляти інформацію про всі пересування російських дипломатичних автомобілів по країні
Про це йдеться у засекреченій доповіді спецслужб, інформує Depo.ua з посиланням на The Mirror.
За інформацією Мі-5, російські дипломати могли бути "мобілізовані" російською розвідкою. Також там зазначили, що російські розвідники для пересування по королівству використовують автомобілі.
У Мі-5 нагадали, що російська розвідка являє істотну загрозу безпеці Великої Британії. У зв\'язку з цим відомство закликало всіх, хто помітить машини російських дипломатів, повідомляти про це, вказуючи їх номер, кількість людей в салоні, місце і час, коли їх бачили, і напрямок руху.
Нагадаємо, екс-ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньку отруїли 4 березня у Британії. Їх знайшли непритомними на лавці біля торгового центру в Солсбері. Постраждалих шпиталізували у критичному стані – вони перебували в комі..
5 вересня стали відомі імена підозрюваних в у спробі вбивства Скрипалів - це Олександр Петров і Руслан Бошіров.
7 вересня стало відомо, що секретна розвідувальна служба Великої Британії (MI6) встановила справжні імена двох співробітників ГРУ Росії, яких звинувачують в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.
12 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що підозрювані у справі отруєння у британському Солсбері перебувають на Росії, але цепросто цивільні особи без кримінального минулого.
Петров і Бошіров, яких підозрюють в причетності до справи Скрипаль, стверджують, що їздили в Солсбері з туристичною метою.
13 вересня у міністерстві зовнішніх справ Великої Британії заявили, що "інтерв\'ю" Олександра Петрова і Руслана Бошірова– приклад брехні з боку Росії.
За даними ЗМІ, отруїти Скрипаля, ймовірно, намагалася команда з шести осіб, а громадяни Росії Олександр Петров і Руслан Бошіров були частиною цієї групи.
14 вересня розслідувачі Bellingcat заявили, що підтвердили зв\'язок підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Бошірова до спецслужб Росії.
Того ж дня журналісти російського видання "Новая газета" виявили докази, які можуть свідчити про ймовірну причетність підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Бошірова до Міністерства оборони Росії.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=132219
Оценка: - | -;
Просмотров: 78 раз(а); 14:16 06/12/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Россия обещает ответные меры на выход США из ДРСМД Люксембург першим у світі скасує плату за проїзд в громадському транспорті >>


Страница сгенерирована за 0.097 сек..