Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

МЗС Росії звинуватило Японію в "грубому спотворенні" домовленостей навколо мирного договору

Міністерство закордонних справ РФ звинуватило японську сторону в "грубому спотворенні" суті домовленостей лідерів Росії і Японії щодо мирного договору.
У МЗС Росії повідомили, що запросили посла Японії в Росії Тоєхіса Кодзукі в зв\'язку з заявами японського керівництва про необхідність "домогтися розуміння" жителів Курильських островів з питання про "перехід територіальної приналежності островів до Японії", а також про відмову двох країн вимагати компенсації.
"Такі заяви не можуть бути розцінені інакше як спроба штучно нагнітати атмосферу навколо проблеми мирного договору, нав\'язати іншій стороні власний сценарій її врегулювання", - йдеться в заяві російського дипломатичного відомства.
Москва наголосила, що рішення проблеми мирного договору повинно грунтуватися на безумовному визнанні Токіо суверенітету РФ над південними Курильськими островами.
Нагадаємо, що прем\'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що він і президент РФ Володимир Путін "повинні покласти край" питанню про укладення мирного договору.
Японія претендує на південну групу Курильських островів Ітуруп, Шикотан, Кунашир і Хабомаї, яку називає "північними територіями", окуповану радянськими військами наприкінці Другої світової війни.
Територіальна суперечка досі заважає двом країнам підписати формальний договір про мир, який так і не був укладений після 1945 року.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=132544
Оценка: - | -;
Просмотров: 4 раз(а); 13:26 10/01/2019

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Австралії затримали підозрюваного в розсиланні підозрілих пакунків дипустановам Турция обещает наступление в Сирии, если США отложат вывод войск >>


Страница сгенерирована за 0.393 сек..