Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Пикантности

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Пикантности

[1] 2 3 4 5 6...>>

Музика серед льоду: в високогірних Альпах відбудеться незвичайний концерт

В Італії відбудеться фестиваль, на якому будуть виконувати класичну музику на інструментах з льоду
В італійських Альпах почалася серія незвичайних концертів, учасники яких грають на інструментах – скрипках, віолончелях і барабанах – з льоду.
До кожного виступу, яких має бути до 60, створюються нові інструменти, оскільки вони крихкі і тануть в руках музикантів.
Придумав таку розвагу американець Тім Лінхарт, який самостійно проектує і збирає всі інструменти до кожного концерту.
"Коли я робив свій перший інструмент (це був величезний триметровий контрабас), подумав: чим сильніше натягну струни, тим голосніше буде звук. І перетягнув. Бум! Все розсипалося", – каже винахідник.
Згодом Тім придумав як з льоду зробити ксилофон, барабани, скрипки і віолончелі. Всі інструменти вкрай тендітні – перед кожним виступом він налаштовує їх за допомогою колег. Самому тут не впоратися.
"Доводиться підлаштовуватися під форму і розміри – вони, зазвичай, більші звичайних, ще й обмерзають через дихання. Але це цікаво – адаптуватися до інструментів і терпляче експериментувати, щоб отримати потрібний звук", – ділиться МУЗИКАНТ Ніколо Сегатта.
А ось арт-директор музичного фестивалю Коррадо Бунгаро вважає, що артистам буває нелегко, адже вони мусять пробувати щось екстремальне і це не так просто, як на звичайному концерті. Але, на його думку, музикантам варто пережити такий досвід.
Зал для фестивалю крижаної музики побудували на висоті понад 2,5 тис. метрів в італійській частині Альп. Зовні він нагадує голку – житло ескімосів – і вміщує до 200 слухачів. Меломанам, які зважаться послухати крижані мелодії, радять вдягати по три шари одягу, рукавички і шапки.
Нагадаємо, раніше в китайському Харбіні відбувся конкурс, на якому обрали найкращу крижану скульптуру.
Ми також писали, що у Києві цього року також відкрилася виставка льодових скульптур – казкових персонажів з улюблених мультфільмів.
Крім того, українські художники допомагали владі бельгійського Брюгге підготувати 80 скульптур для льодового парку. Всього над ними працювали 34 майстри з усього світу.
Джерело
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=5&nums=132560
Оценка: - | -;
Просмотров: 4 раз(а); 10:00 11/01/2019

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Турция обещает наступление в Сирии, если США отложат вывод войск Лобом об стіну: чим закінчиться протистояння Трампа і демократів >>


Страница сгенерирована за 0.084 сек..