Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Инциденты

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Инциденты

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10...>> 12

КІМ ЧЕН ИН "ВПУСТИВ" БАЛІСТИЧНУ РАКЕТУ НА МІСТО, - ЗМІ

Міжконтинентальна балістична ракета Північної Кореї "Хвасон-12" впала на одне з міст у результаті невдалого випробування, завдавши величезної шкоди території.
Інформаційне видання The Diplomat, посилаючись на джерело в американському уряді, повідомляє, що інцидент стався ще 29 квітня 2017 року, одна в ЗМІ інформація просочилася тільки зараз.
Повідомляється, що ракета середнього радіусу дії впала на місто Токчхон, населення якого становить 237 тисяч чоловік. За даними видання, місту було завдано "серйозної шкоди", навіть незважаючи на те, що місце падіння припало на промислову зону і сільськогосподарські угіддя. Про кількість можливих жертв або постраждалих нічого не відомо.
За попередніми даними, падіння ракети відбулося практично відразу після запуску. "Хвасон-12" встиг подолати дистанцію лише в 70 кілометрів. У той же час наявність в ракеті великого запасу палива призвело до потужного вибуху при зіткненні з землею.
Джерело: портал "Знай.ua"
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=7&nums=125664
Оценка: - | -;
Просмотров: 19 раз(а); 12:53 04/01/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< Пьяный киевский судья устроил ДТП и пытался сбежать с места аварии Стало відомо, хто посприяв екс-меру Торецька залишити місце обміну заручниками >>


Страница сгенерирована за 0.08 сек..