Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

За Киев » Инциденты

Обзоры новостей
Добавить RSS Начало « За Киев «Инциденты

[1] 2 3 4 5 6...>>

У Горлівці через затоплення шахт люди труяться метаном - ІС

Така екологічна ситуація в Горлівці виникла у зв\'язку із закриттям шахт та зупинкою видобутку вугілля.
Стан екологічної ситуації в Горлівці Донецької області загроздивий. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.
Зазначається, що в населеному пункті зростає кількість смертей серед місцевих жителів від токсичного отруєння метаном і забруднення джерел питної води. "Зазначена ситуація виникла у зв\'язку із закриттям шахт і зупинкою видобутку вугілля в районі цього н. п., в результаті чого спостерігається процес підняття шахтних вод і затоплення нижніх шахтних горизонтів. Вода з нижніх горизонтів, піднімаючись, виштовхує на поверхню метан та інші отруйні гази", - йдеться у повідомленні. Раніше спостерігачі СММ ОБСЄ повідомили, що бойовики мають намір затопити шахту Юнком у населеному пункті Бунге, за 43 кілометри від тимчасово окупованого Донецька. У Держдепі заявили, що затоплення на Донбасі шахти, де був підірваний ядерний снаряд, загрожує отруєнням води.
Детальніше читайте на УНІАН:
Джерело: [url=Зазначається, що в населеному пункті зростає кількість смертей серед місцевих жителів від токсичного отруєння метаном і забруднення джерел питної води. "Зазначена ситуація виникла у зв\'язку із закриттям шахт і зупинкою видобутку вугілля в районі цього н. п., в результаті чого спостерігається процес підняття шахтних вод і затоплення нижніх шахтних горизонтів. Вода з нижніх горизонтів, піднімаючись, виштовхує на поверхню метан та інші отруйні гази", - йдеться у повідомленні. Раніше спостерігачі СММ ОБСЄ повідомили, що бойовики мають намір затопити шахту Юнком у населеному пункті Бунге, за 43 кілометри від тимчасово окупованого Донецька. У Держдепі заявили, що затоплення на Донбасі шахти, де був підірваний ядерний снаряд, загрожує отруєнням води.
Джерело: Уніан
http://zakyiv.com/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=7&nums=129369
Оценка: - | -;
Просмотров: 126 раз(а); 11:13 05/07/2018

Оценить:
Оценка: - | - Последнее: -


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

<< В Украине за "пьяные" ДТП смогут сажать на десять лет На полигоне в Ровенской области погибли военные >>


Страница сгенерирована за 0.078 сек..