Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

Статьи: Калейдоскоп фактов

ІСНУВАННЯ ПРИМАР ПІДТВЕРДИЛИ ВЧЕНІ-ФІЗИКИ

Добавлено: 2008-04-16 10:49:52

   Ніколс поділився враженнями, як „периферичним зором спостерігав швидкий рух  фігури, одягненої в  легкий кольоровий одяг, що розвівається”. Це було в кімнаті-театрі  четвертого поверху  датського замку Драгсхолм. Там   допитливий американець зареєстрував миттєве зниження температури, що збіглося за часом  з виникненням аномалії геомагнітного поля: проти  звичайних в інших приміщеннях замка  2-5 міллігаусс  раптове відхилення досягло 100! „Примара” ж  є аналогом „магнітосвітіння”, котре  виникає у разі опроміненні мозку  полями певних частот.  
     Така ж аномалія відзначена й у замку  Енгсе  у Швеції, де теж, за численними свідченнями,  спостерігалися примари,  й неодноразово. Магнітна індукція в  одному із залів досягала там  157, тоді як в інших - лише  2-3 міллігаусс. 
     Феномен примар, який раніше вчені відносили в розряд психологічних фантазій, для яких немає підґрунтя в реальному світі, нині пояснюється інакше.    ”Journal parapsychology” відзначив, що фахівці цей феномен розцінюють „як  такий, що базується на певних фізичних законах “.

 

 


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
Комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

Страница сгенерирована за 0.022 сек..