Нина ГАВР - Гавришова Нина Андреевна, журналист, кандидат биологических наук. Персональный сайт. Мысли, размышления, анализ, советы, народная мудрость.

Записки журналиста

Статьи: Самопознание

ТЕЛЕПАТІЮ НІХТО НЕ ЗАПЕРЕЧУЄ...Проте своїх таємниць вона не відкриває

Добавлено: 2008-04-16 11:24:30

   Філософ Емануель фон Сведенборг перебував у товаристві друзів в гостях у місті Готенберзі,  що на відстані 50 міль  від  Стокгольму. Раптом він зблід і оголосив, що в столиці лютує пожежа.Цю історію, як зразок стихійної телепатії, описали кілька очевидців.  Вогонь спалахнув 19 липня 1759 року,  близько шістнадцятої години - саме тоді,  коли його "відчув" Сведенборг. Про це готенберці довідалися другого дня від королівського кур'єра.
  Кожна більш-менш спостережлива людина пригадає, що стикалася  з таким явищем не раз.
  Наведу випадок  із життя свого чоловіка - людини,  далекої від усього, що межує з містикою.  Перебуваючи у відрядженні в Москві, він  завітав  до дядька із сумною звісткою про батькову смерть .
"Зачекай", - попросив дядько Сергій і хутко побіг до іншої  кімнати.  Повернувся із якимись записами в руках і мовив:  "Він помер 19 жовтня.  Я бачив його уві сні". Так і було, саме тої осінньої ночі.
  В енциклопедичному словнику телепатію віднесено до "так  званих  паранормальних  явищ",  які  "не мають наукового пояснення, викликають критику й гострі дискусії".  Що ж про це відомо  на сьогоднішній день?
   Із вчення про "ноосферу", яке на початку ХХ століття розробили вчені,  зокрема Володимир Вернадський, випливає, що ми є складовою частиною величезного інформаційного поля геобіосфери,  матеріальним носієм якого є короткохвильові  енергетичні  випромінювання.
   У тридцятих  роках полтавчанин Олександр Гурвич виявив слабке ультрафіолетове випромінювання - у разі розподілу клітин під час росту. Минуло кілька десятиліть і експериментально доведена  притаманна усім живим клітинам (а відтак і організмам, з яких вони складаються) здатність до різноманітних випромінювань. Особливий інтерес у цьому плані становлять нервові волокна.   Ще Костянтин Ціолковський вважав,  що там, водночас із хімічними реакціями, виникають   і електромагнітні хвилі. Поширюючись із швидкістю світла, вони впливають на однаково налаштовані нервові системи близьких людей - звідси й телепатичні явища.
  1968 року  Наумов опублікував результати своїх досліджень телепатичних зв'язків між родичами. Найбільш виражені вонибули поміж однояйцевими близнюками, що жили у Хастінгсі: якщо давали ляпаса Джонні за його витівки,  то Джиммі теж плакав - навіть коли самперебував далеко.
   До речі, класик нейрофізіології Володимир Бехтєрев і  наш  сучасник  біофізик  Петро  Лазарєв переконані:  жодна людська дія,жодна думка,  виражена словами або навіть поглядом, жестом, взагалі мімікою, не зникають безслідно.
   Цікаву гіпотезу запропонував біофізик В. Пушкін. На його думку,  всілякі психічні ефекти на відстані - явище того ж порядку,що й контакти між небесними тілами - гравітація.  А  що  виникає воно у біологічних системах, то вчений назвав його біогравітацією.  Коли це так, то нічого дивного немає у тому, що телепатичні явищане залежать від простору, який розділяє суб”єктів,  адже й для гравітації простору не існує.
   На філософські  роздуми наводить і феномен голограми - об`ємного зображення предметів,  виконаного за спеціальною методикою.
  Кожна  частина розбитої голограми має здатність зберігати зображення ,  а це означає, що вона несе про нього інформацію. Чи нетак само із простором?  Чи не несе інформацію про все, що в ньому знаходиться, кожна його точка?
  Певна частина інформації  в довкіллі поширюється за  особливимзаконом,  який називається "той,  кого це стосується". Тому й в океаніінформації людина спроможна сприйняти адресованіїй біополя,які мозок трансформує в образи та думки.
   У пошуках розгадки таємниці паранормальних явищ сучасна наука звернулася до  стародавніх  східних   уявлень  про  енергетичнетіло та його центри - сім "чакр",  що знаходяться поблизу головного мозку та крупних нервових сплетінь.
   У Мюнхенскому інституті парапсихології під час практичних занять  навчають засобам досягнення "особливого стану свідомості",зокрема вмінню активізувати тім'яну чакру, посилюючи її здатність телепатично  сприймати   деякі   сигнали.
   Чи можна експериментально підтвердити феномен телепатії? Такі спроби були.
   У липні  1959 року перший американський підводний човен "Наутілус" крейсував у глибинах Атлантичного океану впродовж 16 діб. Протягом  цього часу,  двічі на день,  лейтенант Джойс передававкомандирові човна закритий конверт з картками-зображеннями п'ятисимволів  у  певній  послідовності. За  дві тисячі кілометрів від "Наутілуса",  у ті ж  дні,  на березі піддослідний Сміт  мав сконцентруватися  та уявити,  в якій послідовності розташував ті знаки лейтенант Джойс.  Понад 90 відсотків записів послідовності збіглося.  Це феноменально, бо чисто випадковий збіг не може перевищувати 20 відсотків  випадків . На підставі цього експерименту нині розроблено  спеціальний  "картковий тест ",  за  яким  виявляють здібності до телепатії.
   Цікаво, що телепатичний обмін інформацією може відбуватися нетільки між людьми,  а й між людиною й рослиною, людиноюі твариною.
   Так, спеціальні прилади зафіксували зміни електричного потенціалу рослини, які виникали внаслідок появи людини, котра заподіяла рослині зло.  Мабуть, певна голограма  інформувала  рослинупро  наближення  лихої людини...  А вміло концентруючи позитивні думки, спрямовані на зеленого хатнього улюбленця, можна стимулювати його  рісту.  Так само в господаря з "легкою рукою"та позитивною енергією, спрямованою на городину, земля добре родить, а в іншого за тих самих умов - ні.
   Цікаву історію,  пов'язану із рослинами, розповів дослідникЖак Кокто в Оксфорді. Він перебував на Антільських островах і спостерігав,  що деякі жінки для спілкування з сином чи  чоловіком,  які  працюють у місті,  звертаються ... до дерева. і дістають ті відомості,  які замовляли!  На запитання,  чому вона так поводиться,одна  жінка відповіла:  "Бо я бідна й не можу собі дозволитивитрати на телефон" ...
  Телепатію нині ніхто не заперечує,  хоч її таїмницею ми ще  не оволоділи.

 

 

 

 

 


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Nik (заполнить обязательно)
Ваш E-Mail Используется только для того что бы вы знали где и какую сделали запись
Комментарий
HTML-теги Вырезаются!!! _SOOBDELHTML2_ (pdf, object, swf)
* Введите защитный код из символов, отображенных в виде изображения.
Если вы не можете прочитать код с изображения, нажмите на изображение для генерации нового вида кода.
 

Страница сгенерирована за 0.031 сек..